Zprava od spravce 29.2.2008

Informace od Správce vlastníkům
Odpovědět
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Zprava od spravce 29.2.2008

Příspěvek od hauzner »

Tak se opět hlásím a napíši Vám něco málo o mé kontrole u Vás. Před týdnem jsem nepsal, za což se omlouvám, ale teď se to pokusím shrnout všechno dohromady.

Co se týče elektro věcí, tak pan Raisigl na daných úkolech pracoval a postupně odstraňoval závady námi mu zadané. Takže nefunkční spínače, doplnění doutnavek, nesvítící nebo naopak svítící světla opravil, popřípadě zkontroloval. Jen ještě nemáme od něj termín na tu kontrolu nouzového osvětlení.

Dále věci které řešil pan Kozler se také dali pomalu do pohybu. Mám na mysli opravu stropu v garážích, zednické dodělávky, upevnění dorazů za vstupními dveřmi, v místnosti úklidu u garáží 1PP je zpátky nainstalována přečerpávačka vody, tudíž by měl být konec tomu nepříjemnému zápachu v přilehlých prostorách. Co ale vázne od Skansky nadále je nepředaná zeleň domu + nevyjádření k požárním ucpávkám.


Mé návštěvy většinou vyžadují výměny žárovek a zářivek. Tentokrát jsem za těch posledních 14 dnů vyměnil cca 9 ks žárovek, 8 ks zářivkových trubic a 11 ks startérů. Po více než 3 kontrolách (min. 3 týdny) se mi nepodařilo zprovoznit zářivky parkovacích míst z důvodu obsazeného místa vozem. Jedná se o tyto :
V garážích 1PP : 8,9,10
V garážích 2PP : 13,19,21,29,41,44,45
Tyto vlastníky parkovacích míst bych ve vlastním zájmu poprosil, aby v den mé další kontroly (středa 5.3.2008) mezi 15 – 17 hodinou místo uvolnily pro výměnu trubic a startéru v zářivce nad jejich vozem.
Na stání č. 7 v garážích 2PP jsem narazil na uvolněné tělo zářivky a rozbitý kryt. Zářivka visí pouze na jednou držáku a můj názor je, že si tam na ní někdo léčil mindráky a hrdinsky jí uštědřil pár rán.

Ve vchodě č. 2 jsem zjistil nesvítící trubici ve výtahu. A na Vaše upozornění jsem také zkontroloval garážová vrata 2PP. Ty světla opravdu nesvítí tak jak mají, ani ze vnitř, ani z venku. Když řeknu že nesvítí vůbec budu ještě přesnější, tak bych s tím proplácením faktury ještě chvilku počkal a poprosil bych firmu o další návštěvu a doladění té světelné signalizace. Ale to světlo u pohonu dveří svítí.

Také jsem vyměnil nové zámky ve dveřích : 1 x byl vyměněn ve dveřích z garážích 1PP k výtahu (vchod č. 4)
1 x byl vyměněn ve dveřích z garážích 2PP k výtahu (vchod č. 2)

Také jsem mazal panty u vrzajících dveří, jestli by někdo pozoroval další vrzání, rád se na to znovu podívám. Jen bych rád dodal že mastné a špinavé skvrny na zdi za panty nejsou ode mne, ale od někoho kdo to mazal, nebo prostříkával přede mnou. Já osobně u těchto prací používám hadr který přikládám na zeď vedle pantu, který zrovna prostříkávám.

Na výzvu, že u zvonků ve vchodě č. 2 jsou rušivé zvuky jsem nic neshledal. U zvonků bylo ticho, mohl ho mít jen někdo špatně zavěšený.

To je tak všechno co jsem Vám chtěl, jestli jsem na něco zapomněl budu Vás o tom kontaktovat v další poště.

Přeji příjemný zbytek dne, s pozdavem David Beran, správce nemovitosti
Odpovědět