Zpráva od správce 26.6.2008

Informace od Správce vlastníkům
Odpovědět
hauzner
Příspěvky: 48
Registrován: 24 lis 2007 12:07

Zpráva od správce 26.6.2008

Příspěvek od hauzner »

Přikládám další zprávu od správce, hauzner
- Teď v úterý pan Raisigl dodělal ten samostatný jistič pro přečerpávačku v místnosti ůklidu. Při zapojení k síti, přečerpávačka již nový jistič neschazuje, ale nepracuje jak by asi měla. Já napustil výlevku plnou čisté vody a po zapnutí přečerpávačky voda ubývala pomalu. Řekl bych že tam možná bude přicpaný odpad, protože se nám zpátky vracela i voda značně znečištěná a zakalená. Jako by se to tam mlelo do kola….o všem budu informovat pana Kozlera ať na to pošle své lidi.
- Další věc od pana Raisigla byla že opravil závadu stále svítících zářivek v garážích 1 PP.
- Dále připevnil uvolněnou zářivku (celé těleso) v garážích 2 PP stání č.7
- Dále připevnil uvolněné světlo před sušárnou, vchod č.2. Já tam během příští kontroly dodám kryt.
- Nevím zda doplnil do rozvodné skříně ten grafický přehled jističů, tou dobou jsem byl již v domě ve Zlonické. Ale říkal že to udělá,tak to příště hned zkontroluji.
- Jinak jsem se všiml, že jste mi dal zašlapávalo ze vchodových dveří ke mně do bažiny. Nevím ale jaké s ním máte plány, ale hádám že ho tam necháme odpočívat, když se k němu lidé z domu neuměli chovat.
- Také jsem koukal že zářivka ve výtahu ve vchodu č.2 je opravena, garážová vrata fungují.
- A také v úterý proběhl odpočet vodoměrů, byl jsem tam otevřít pánovi z vodáren.

S pozdravem
Beran
Odpovědět